تماس با ما

آموزش تیونینگ

در زمینه آموزش تیونینگ ما طیف گسترده ای از کیفیت بالای آموزشی و فعالیت های خارج از برنامه را ارائه می دهیم.

ما مجموعه ای از بسته های آموزشی در طیف وسیعی از موضوعات را ارائه می دهیم و می توانیم فرصت های یادگیری ترکیبی را برای بهترین نیازهای شما فراهم آوریم.

درباره مرسدس بنز بدانید :

مرسدس بنز جزو خودروهای لوکس و پرطرفدار در ایران میباشد وریمپ بسیار قوی دارد . به دلیل پیشرانه پرقدرت و آپشن های فراوان جایگاه ویژه ای در بین .خودروهای لوکس جهان دارد.
مرسدس بنز C250 با پیشرانه V6 و قدرت 204 اسب بخار و گشتاور 245 نیوتن متر و حجم 2496 CC میباشد .
تیم مهندسی کاردان تیونینگ توانایی ریمپ و تیونینگ تخصصی انواع مدل های مرسدس بنز به خصوص موتورهای 6 سیلندر را با حداکثر پرفورمنس را دارد .
با انجام ریمپ و تیونینگ تخصصی مرسدس بنز C250 میتوان گشتاور و قدرت موتور را 30 درصد اضافه نمود و همچنین سازگاری با بنزین معمولی و رفع ناک موتور که عاملی بسیار مخرب است انجام میشود .
همچنین میتوان واکنش پدال گاز برقی را به طرز قابل توجهی افزایش داد به طوری که در دور پایین شتاب بیشتری ایجاد شود .
ایسیو این خودرو از نوع BOSCH ME9.7 میباشد که میتوان گفت در اکثر خودروهای مرسدس بنز 6 سیلندر از این مدل ایسیو استفاده شده است و ریمپ این ایسیو در کاردان تیونینگ با استفاده از ابزار تخصصی و اورجینال انجام میشود و این ایسیو به دلیل مشابه بودن با نمونه های 3500 CC قابل تبدیل میباشد.

ریمپ در خودرو های خارجی :

ریمپ در تمام خودرو های خارجی تعبیه شده و به عنوان هسته مرکزی قدرت اتومبیل در پیشرفت و بهینه سازی خودرو بسیار موثر است . ریمپ را در خودرو نمیتوان دست کم گرفت . تاثیر ریمپ در خودرو حالا چه خودروی خارجی و چه داخلی تاثیر قابل توجهی است .

  ارتباط با cardantuning

برای دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر از کاردان تیونینگ جهت ریمپ و آموزش ریمپ فرم زیر را پر نمائید.